BARAKAH SONGS

WYDARZENIE TEATRALNO-MUZYCZNE Z OKAZJI 15-LECIA TEATRU BARAKAH OBJĘTE JEST PATRONATEM HONOROWYM PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA JACKA MAJCHROWSKIEGO.

To już 15 lat… 15 lat, odkąd Ana Nowicka i Monika Kufel stworzyły „Szafę”, 15 lat od pierwszych spektakli na Kanoniczej, w innych miejscach… potem sceny na Szerokiej, aż w końcu w naszej obecnej siedzibie przy Paulińskiej. 15 lat i 40 premier, setki aktorów, muzyków, artystów… tysiące widzów!

„BARAKAH Songs” będzie wydarzeniem teatralno-muzycznym, podczas którego aktorzy i muzycy obecnie lub w przeszłości współpracujący z Teatrem BARAKAH zaprezentują utwory ze spektakli wyprodukowanych przez 15 lat działalności. Na 40 premier Teatru BARAKAH z lat 2004-2018 30 to spektakle muzyczne, twórcy wydarzenia będą wybierać więc z blisko 160 utworów.

To nie będzie zwykły koncert! To będzie opowieść o 15 latach istnienia Teatru BARAKAH, o naszych produkcjach, scenach, przyjaciołach, z dodatkiem elementów wizualnych. Będzie to wydarzenie niepowtarzalne!

Jednym z punktów wieczoru będzie występ Renaty Przemyk, znanej polskiej piosenkarki i kompozytorki związanej z Teatrem BARAKAH nieprzerwanie od 2010 roku, która w tym roku obchodzi 30-lecie pracy artystycznej.

reżyseria: Ana Nowicka
scenariusz: Monika Kufel, Ana Nowicka, Amadou Guindo, Grzegorz Like
obsada: Lidia Bogaczówna, Aleksandra Konior, Monika Kufel, Ana Nowicka, Renata Przemyk, Krzysztof Bochenek, Rafał Kozok, Bartłomiej Kwiatkowski, Paweł Plewa, Karol Śmiałek, Paweł Wolsztyński
muzyka na żywo: Mikołaj Franczak, Karol Masternak, Filip Nowakowski

W spektaklu będzie użyte światło stroboskopowe, mocno migające i głośna muzyka.

Zdjęcia

fot. Piotr Kubic

fot. Tomasz Cichocki

Plakat

Teatr Barakah - Barakah Songs (plakat)