Arcadnis i EKHTO

ARCADNIS to inspirowana latami ’80 muzyka elektroniczna, to brzmienia analogowych syntezatorów, pełne przestrzeni wokale, oldschoolowe maszyny perkusyjne i ambientowe tła. To też niecodzienna próba splatania ich z bardziej naturalnym i nietypowym dla gatunku brzmieniem gitary elektrycznej. Trio składa się z muzyków o skrajnie odmiennych gustach i stylach, którzy w swojej autorskiej muzyce – opierając się o fundamenty nurtu Synthwave, Shoegaze, czy nawet Etno – eksperymentują, tworzą i improwizują na żywo, poszukując nowego oblicza tak dobrze już znanej wszystkim analogowej muzyki syntezatorowej.

Zwieńczeniem koncertu trio będzie autorski set DJski, zagrany przez DJ winstonsmith.

ARCADNIS wystąpi w składzie:
Joanna Krystyniecka – wokal
Piotr Barnakiewicz – gitara elektryczna
DJ winstonsmith – elektronika

YouTube | Instagram | Spotify

 

EKHTO to wrocławski alternatywny duet wykonujący muzykę elektroniczną. Anita Barton i Kuba Iwanejko inspirowani synthpopem, elektroniką i melodyjnym techno tworzą muzykę łącząc taneczny nastrój z liryczną wrażliwością. Duet czerpie inspiracje z takich grup jak Rüfüs Du Sol, GusGus i Bob Moses.

W 2023 roku ukazały się ich nowe single „On Cloud 9” i „Primal Instincts”, powstałe we współpracy z producentem Bartoszem Szczęsnym z duetu Rebeka, cechujące się świeżym spojrzeniem na muzykę elektroniczną. Obecnie pracują nad kolejnymi singlami, które ukażą się z początkiem roku, a usłyszycie je przedpremierowo na koncercie.

YouTube | Instagram | Facebook | Spotify

 

Skip to content