Hang Out

 

Hang Out czyli Hand Pan i muzyka elektroniczna, czyli duet tworzący i grający na żywo rytmiczną, nowoczesną elektronikę, wprowadzającą w delikatny trans. Handpan, metalowy instrument z głębokim brzmieniem, oraz wyszukane dźwięki syntezatorów tworzą organiczne aranżacje i aurę. Chcemy ożywić wyobraźnię słuchaczy oraz dostarczyć niepowtarzalnych wrażeń, więc zapraszamy w tę małą muzyczną podróż!

Gramy delikatnie taneczną elektronikę, połączenie z Handpanem jednocześnie porusza ale i rozluźnia i uspokaja.

SKŁAD:
Sebastian Bartosz – ur. w 1998; na co dzień Student III roku elektrotechniki; elektronik, podróżnik i muzyk; o także artysta występujący pod pseudonimem „SebbarDrum”; gra na Hangu (handpan, idiofon, metalowy instrument wynaleziony dość niedawno) djembe oraz cajon (instrumenty perkusyjne); gatunek muzyczny – muzyka świata oraz ambient.
Enhap – producent muzyki z Krakowa; miłość do wyszukanych melodii odnalazł w sobie już w dzieciństwie, nagrywając sety dj’skie na kasety magnetofonowe oraz później, tworząc na wczesnych wersjach FL Studio. Dzisiaj, korzystając z lat doświadczenia, komponuje muzykę dla teatru, a także współtworzy występy live-act jako „ten gość od syntezatorów”, łącząc elektronikę z klasycznymi instrumentami.; arsenale swojej twórczości skupia się na lo-fi oraz house.

LINKI:
Facebook
Instagram