Strangers in name x Kielichy

 

Strangers in name – nowy duet wywodzący się z otchłani Warszawskiego podziemia. Emocjonalne teksty ubrane w zawiłe kompozycje tworzą tajemnicę, która obiecuje głęboką podróż godną uwagi.

Debiut – “System of Release” to doświadczenie zawodzącego saksofonu, pordzewiałych głosów i rozdartych gitar.

Jak byśmy to zgatunkowali? Nie wiemy.
Przyjdź, doświadcz, poczuj, sam oceń.

 

Kielichy – Piątka sawantów co jest trochę z Wrocławia i troszeczkę z Krakowa, grająca urocze słodko-gorzkie piosenki. Szczególną inspirację w Kielichowej muzyce można znaleźć w twórczości Swans, Anny Von Hausswolff czy Death in June. Bardzo ważnym elementem muzyki Kielichów są także teksty pisane i śpiewane po polsku, tematycznie skupiające się na kontakcie z naturą, sennych wizjach czy metaforycznym przepracowywaniu traum, rzeczywistości i psot własnego ego.

Skip to content