szepta

Zapraszamy na wyjątkowy, koncert charyzmatycznej krakowskiej artystki szepty, która w towarzystwie świetnych muzyków promuje swój album „tysiące szuflad”. Na mikrofonie szepta, na gitarze elektrycznej Piotr Lekki, na perkusji Sławomir Puka, na gitarze basowej Robert Świątek. Artyści zagrają ambitną muzykę alternatywną z poetyckim tekstem zrzeszającą ze sobą synth pop, trip-hop oraz rock. Twórczość szepty zagrana będzie z tak zwanym „pazurem”, ponieważ towarzyszący jej muzycy od lat kojarzeni są z ciężkim rockowym brzmieniem. Minimalistyczne połączenie instrumentów i mocnego wokalu przenosi odbiorców na koncercie w zupełnie inny wymiar…

szepta
Jest niezależną krakowską artystką, autorką tekstów i muzyki. Spełniła swoje życiowe marzenie nagrywając debiutancki album „tysiące szuflad”, który od kilku miesięcy ma swoją cykliczną odsłonę w mediach. Przez lata komponowała swoje melodie i pisała teksty, aż w końcu poznała Piotra Lekkiego i wspólnie z nim stworzyła jedyne w swoim rodzaju „tysiące szuflad”. Obecnie koncertują promując swoją wspólną twórczość, a w między czasie powstaje nowy materiał muzyczny.

Piotr Lekki
Gitarzysta, realizator nagrań i producent. Wraz z Jurkiem Styczyńskim (Dżem) i Robertem „Sierściem” Mastalerzem (4szmery) współtworzy projekt akustyczny SPiS. Współpracuje z mieszkającym w Los Angeles bluesmanem Darylem Strodes. Obecnie wraz z Januszem Niekraszem i Markiem Kapłonem jest częścią nowego składu grupy TSA. Ma na koncie współpracę ze Stirwater, Pawła Mąciwody (Scorpions), a płyta Agrresivy69 „Republika69″, której był współproducentem była nominowana do Fryderyków. Jest organizatorem kultowego już cyklu koncertów pod szyldem Bochnia Rocks, na których regularnie występują wybitni gitarzyści z całego świata.

Sławomir Puka
Wybitny perkusista, absolwent Akademii Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Krakowie. Sławek jest również muzykiem sesyjnym i ma na swoim koncie współpracę z TSA, Moniką Brodką, Ziyo, Jackiem Dewódzkim, Griff Halin, Chaz de Paulo, Krissy Matthews, Dave Ellis. Przez długi czas współpracował z Renatą Przemyk grając z nią m.in. trasy koncertowe i festiwale. Na stałe współpracuje z zespołem Latające Talerze, Krafcy, Puzzle, Bzykology, Back to 80′s. Jest nauczycielem w Szkole Muzycznej Yamaha, endorserem firmy PEARL.

Robert Świątek
Świetny basista, pasjonata, kolekcjoner instrumentów. Właściciel Studia Leonardo 27 w Bochni, starający się stworzyć jak najlepsze warunki do twórczej pracy dla artystów i całej ekipy. Z muzyką połączony od najmłodszych lat poprzez grube basowe struny i niskie brzmienie. W swojej karierze muzycznej pochwalić się może występami w zespole Chłopcy z Placu Broni. Mimo, że aktywne granie zeszło na dalszy plan jego fascynacja muzyką wciąż pozostaje bardzo mocna i wyraża się m.in. we wspieraniu projektu Bochnia Rocks.

 

Facebook | Instagram | szepta | YouTube

Skip to content