BILETY

Rezerwacja biletów

ORGANIZACJA WIDOWNI:
mail: rezerwacje@teatrbarakah.com  |  telefon: +48 12 397 80 47

Wydarzenia, przy których brak informacji o cenie biletów, są bezpłatne.

Istnieje możliwość zakupu BILETÓW GRUPOWYCH oraz BILETÓW OTWARTYCH – prosimy o kontakt z organizacją widowni.

Zakup biletów

– online KUP BILET

– w kasie teatru (czynna od pn. do pt. w godz. 10:00-17:00 oraz na godzinę przed każdym spektaklem i na pół godziny przed innymi biletowanymi wydarzeniami)

– (jedynie po wcześniejszej rezerwacji miejsc) przelew na konto Fundacji Dziesięciu Talentów na rzecz Teatru BARAKAH: BNP Paribas Bank Polska S.A., nr konta: 10 1750 0012 0000 0000 2361 3603 (w tytule przelewu prosimy wpisać: zapłata za bilet, imię i nazwisko, data i tytuł spektaklu). Potwierdzenie przelewu prosimy wysłać na adres rezerwacje@teatrbarakah.com

– bilety są również dostępne na www.ewejsciowki.pl

 

Zamówienie spektaklu

Istnieje możliwość wykupienia wszystkich miejsc na dany spektakl bądź zamówienia spektaklu specjalnie dla Państwa w indywidualnie ustalonym terminie. W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z Organizacją Widowni: +48 12 397 80 47, mail: biuro@teatrbarakah.com.

 

Prosimy o punktualne przybycie na wydarzenie. W razie spóźnienia widz nie zostanie wpuszczony.

Teatr BARAKAH zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w repertuarze.

Teatr BARAKAH nie zwraca poniesionych kosztów transportu w przypadku odwołania wydarzenia z przyczyn niezależnych (np. żałoba narodowa, niekorzystne warunki atmosferyczne, choroba lub wypadek artysty itp.).

Teatr BARAKAH szanuje ustawę z dn. 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych” i informuje, iż nie udostępnia nikomu danych swoich Widzów.

REGULAMIN